اخبار ایران

اخبار ایران

اخبار ایران

چگونه می توان یک چیدمان وب سایت خوب طراحی کرد

شما به خوبی می دانید که در این دنیای کنونی که فرصت های شغلی برای کسب و کار آنلاین وجود دارد ، بدون داشتن وب سایت نمی توانید پیشرفت شگفت انگیز تجاری داشته باشید.

 

اگر می خواهید مخاطبان کسب و کار آنلاین و اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهید ، وب سایت تنها راهی است که می توانید تجارت خود را در خط مقدم دنیای اینترنت نمایندگی کنید.

 

داشتن یک وب سایت برای ایجاد ظاهر خوب در بازار کافی نیست ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی ضروری است. من در مقاله قبلی خود در مورد اهمیت بازاریابی شبکه های اجتماعی بحث کردم اگر هنوز بررسی نکرده اید ، نگاهی به آن بیندازید.

در این مقاله ، ما در مورد توسعه وب سایت برای کسب و کار بحث خواهیم کرد. بنابراین عوامل بسیاری وجود دارد که باید قبل از شروع به کار در وب سایت خود به خاطر داشته باشید.


نام دامنه

نام دامنه های خوب به سختی بدست می آیند و بنابراین بسیار ارزشمند هستند. دامنه شما همچنین شما را توصیف می کند و مارک تجاری مورد نظر شما را به صورت آنلاین ارائه می دهد.
مواردی که باید هنگام انتخاب نام دامنه به خاطر بسپارید

آن را کوتاه و ساده نگه دارید
سعی کنید یک کلمه کلیدی را در نام دامنه نگه دارید تا به راحتی پیدا شود.

مواردی که باید هنگام انتخاب نام دامنه از آنها اجتناب کنید

محدوده غلط املایی را مشخص نکنید
خط فاصله را در دامنه دریافت نکنید
از اعداد خودداری کنید

میزبانی:

یکی قابل اعتماد را انتخاب کنید و ببینید به چه میزان ظرفیت نیاز دارید.
توجه - هنگام انتخاب میزبان وب معتبر ، یادداشت کنید.

قیمت میزبانی وب.
فضای دیسک
نیازهای سایت
پشتیبانی مشتری
کنترل پنل میزبانی وب

هدف و فناوری

تعیین هدف وب سایت و دلیل ایجاد وب سایت بسیار مهم است. آیا شما آن را برای یک هدف تجاری ، برای ارائه اطلاعات به خوانندگان خود در مورد محصول خود طراحی می کنید یا یک سایت تجارت الکترونیکی ایجاد می کنید؟

این امر انتخاب فناوری شما را که می خواهید در آن وب سایت خود را توسعه دهید آسان می کند. شما می توانید از HTML5 یا هر CMS مانند وردپرس ، جوملا ، مگنتو ، دروپال یا هر سیستم دیگر استفاده کنید. اگر هدف و برنامه شما مشخص باشد ، به طراح وب شما کمک می کند تا بهترین خدمات طراحی وب را در بهترین حالت به شما ارائه دهد.
طرح و رنگ

همانطور که همه می گویند "اولین برداشت آخرین برداشت است" ، این فاکتور برای یک وب سایت نیز صدق می کند. طرح وب سایت شما اولین برداشت از وب سایت شما را ایجاد می کند. با ترکیب صحیح رنگ ها می توانید با کمک طراحی گرافیکی یک قاب شگفت انگیز ایجاد کنید. رنگ وب سایت باید مانند محیط کار شما باشد ، بنابراین ترکیب رنگی مناسب را انتخاب کنید. جلوه رنگی احساس و شکل ظاهری وب سایت شما همیشه ترجیح داده می شود ، اما پاورقی را نیز فراموش نکنید. فراموش نکنید که وب سایت خود را برای موبایل دوستانه جلوه دهید زیرا Google فقط به وب سایت های موبایل پسند یا پاسخگو اهمیت می دهد

طراحی و محتوای جذاب

وب سایت شما باید محتوای خوب و آموزنده ای به کاربر ارائه دهد. کلمات کلیدی مناسب را در محتوای خود هدف قرار دهید تا از موتور جستجوی بالاتری برخوردار شوید. انواع محتوا مانند زبان ، ویدئو ، تصویر و ... بر سرعت و کند بودن بارگذاری وب سایت تأثیر می گذارند. طراحی با کیفیت نشان دهنده توانایی و حرفه ای بودن شماست. بنابراین ، هر دو از اهمیت یکسانی برخوردار هستند.
سهولت مرور و بارگیری سایت

پیمایش به کاربر کمک می کند تا از یک صفحه به صفحه دیگر منتقل شود. فقط پیمایش خوب می تواند تجربه کاربری بهتری را فراهم کند و اگر وب سایت شما تجربه کاربری خوبی نداشته باشد ، افراد به شما مراجعه نخواهند کرد. بنابراین ضروری است که پیمایش در وب سایت خود آسان باشد. زمان بارگذاری عامل دیگری است که در موفقیت وب سایت شما تأثیر می گذارد ، بنابراین مطمئن شوید که وب سایت شما زمان بارگذاری خوبی دارد. برای افزایش زمان بارگیری وب سایت خود ، از درج متن های غیر ضروری ، تبلیغات ، تصاویر سنگین ، فلش و غیره خودداری کنید.
از طریق مرورگر و منحصر به فرد: -

 

 

http://koomban.blog.ir


موضوعات مرتبط: مقالات آموزشی

برچسب‌ها: ،


تاریخ : ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۵:۵۰:۴۵ | نویسنده : پارمیتیس | نظرات (0)نظرات (0)
[ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By viablog.ir:.