اخبار ایران

اخبار ایران

اخبار ایران

بهترین خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب و حمام و توالت

باز کردن و رفع گرفتگی لوله فاضلاب ظرف‌شویی حمام

خدمات باز کردن و رفع گرفتگی لوله فاضلاب , ظرف‌شویی حمام و توالت در تمام مناطق تهران با بیش از ۲۰۰ سرویس‌کار حرفه‌ای و با کمک دستگاه‌های مدرن لوله بازکنی به‌طور شبانه‌روزی و ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته باکیفیت بالا و ۱۰۰ تضمینی پایین‌تر از نرخ اتحادیه توسط سایت پرتقال انجام می‌شود.

خدمات رفع گرفتگی لوله در تمام مناطق تهران ازجمله شمال تهران – مرکز تهران – شرق تهران – غرب تهران به همراه دستگاه‌های مدرن و در اسرع وقت و کمتر از نیم ساعت بعد از تماس شما با واحدهای پشتیبانی ما برای هر منطقه انجام می‌شود.

برای درخواست خدمات رفع گرفتگی لوله در تهران می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید:

خدمات رفع گرفتگی لوله مرکز تهران: ۸۸۶۴۴۳۴۹
خدمات رفع گرفتگی لوله شرق تهران: ۷۷۶۲۰۱۴۷
خدمات رفع گرفتگی لوله غرب تهران: ۴۴۳۳۶۰۶۱
خدمات رفع گرفتگی لوله شمال تهران: ۲۲۹۰۴۰۷۱
خدمات رفع گرفتگی لوله جنوب تهران: ۶۶۷۶۹۹۰۸

همچنین می‌توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ آقای محمدی به‌صورت شبانه‌روزی تماس حاصل فرمایید.

در این مطلب به راهکارهای باز کردن لوله , انواع دستگاه‌های مخصوص رفع گرفتگی لوله و نکات مهم برای جلوگیری از مشکلات گرفتگی لوله پرداخته می‌شود.

شاید برای شما اتفاق بیفتد که در هنگام شستشوی ظروف متوجه شوید که آب به درون لوله‌ها نمی‌رود و در درون سینک باقی می‌ماند و یا موقع حمام کردن متوجه می‌شوید که آب لوله‌ها تکان نمی‌خورد و کف حمام را کاملاً آب‌گرفته است. شاید هم موقع ورود به سرویس بهداشتی متوجه وضعیت بسیار بد آن شده‌اید.

اکثر اوقات این اشکالات باعث بوی نامطبوع در خانه می‌شود به‌قدری که حتی لحظه‌ای نمی‌شود این بو را تحمل کرد.

اما نکته مهم این هست که تا جایی که می‌توانید از بکار بردن محلول‌های اسیدی صرف‌نظر کنید. خطرات جانبی آن ممکن است سالیان دراز شما را بیمار کند. با کمی هزینه کردن مطمئن باشید که تمام مشکلات شما حل می‌شود.


یکی از مشکلات اصلی مردم بوی بدی هست که از داخل لوله توالت یا سرویس بهداشتی بیرون می آید, برای حل گرفتگی ان به صفحه مقاله رفع گرفتگی توالت بروید و این مشکل و باقی مشکلات را حل کنید.


اگر این مشکلات را مشاهده کرده‌اید فوری با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا کارشناسان ما در کمتر از نیم ساعت حضور یابند و آسودگی خاطر را به شما تقدیم کنند.

رفع گرفتگی لوله در تهرانزیرا هدف ما و دغدغه‌ی اصلی ما پدید آوردن آرامش و آسایش و همچنین مشاوره‌ی خوب به شما مردم عزیز در مورد خدمات رفع گرفتگی لوله و در مجموع خدمات فنی و تأسیساتی ساختمان هست.

ممکن است پشتیبانان ما بعد از تماس از طرف شما سوالاتی را بپرسند, لذا خواهشی که داریم این هست که به سؤالات با دقت پاسخ دهید تا کارشناسان ما با کمک از پاسخ‌های شما بهترین روش برای حل مشکل را برآورد کنند.

 

مقاله مرتبط: 10 راه ساده برای باز کردن فاضلاب و لوله گرفته ظرفشویی


روش‌های رفع گرفتگی لوله

در ادامه مطالب می‌خواهیم به روش‌های باز کردن لوله و رفع گرفتگی لوله فاضلاب, توالت, آشپزخانه و … بپردازیم.

کارشناسان ما بعد از بازکردن لوله‌ها, مشکلات دیگر و احتمالی خانه شما را بررسی می‌کنند و اگر مشکل دیگری باشد حتماً به شما خواهند گفت و برای رفع آن‌ها نیز اقدام می‌کنند.

نکته مهم: یکی از آسان‌ترین روش‌های رفع گرفتگی لوله ها مخصوصاً سینک ظرف‌شویی از طریق باز کردن سیفون آن و تخلیه آن هست. اما اگر برای باز کردن چاهک کف آشپزخانه قصد انجام کاری را دارید پیشنهاد ما استفاده همان دستگاه همیشگی لوله بازکن خانگی می‌باشد که در اکثر خانه‌ها یافت می‌شود.
استفاده از محلول برای رفع گرفتگی لوله

استفاده از محلول برای گرفتگی لوله

استفاده از محلول‌های شیمیایی برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله هم توسط اکثر مردم انجام می‌شود. اما انجام روش درست آن بسیار مهم است. شاید فکر کنید با کمی هزینه و تهیه محلول‌های شیمیایی کار انجام می‌شود, اما احتمال دارد که باعث خرابی بیشتر و صرف هزینه بسیار بیشتر شود. پس به فکر کم‌هزینه کردن در رابطه با این موضوع مهم نباشید.

شاید زیاد پیچیده نباشد اما همین کارهای کوچک در صورت اشتباه انجام دادن آن موجب اتفاق بدتری در آینده نیز می‌شود.

مانند: نم و رطوبت در خانه شما یا طبقات پایین, باز شدن چسب‌های بین لوله‌ها, ساییده شدن لوله‌ها و ترکیدگی لوله‌ها.

اما توصیه ما استفاده نکردن از آن به دلیل مشکلاتی هست که در بالا ذکر شده است.
روش استفاده از محلول‌های اسیدی و شیمیایی

ابتدا باید به توضیحات روی بسته محلول دقت کنید و کامل آن را بخوانید و سپس با کمک توضیحات زیر کار را انجام دهید.

نکته مهم: برای لوله‌های چدن از اسیدهای رقیق استفاده کنید و برای پولیکا بهتر است که اصلاً از اسیدها استفاده نکنید, زیرا پولیکا ممکن است در صورت برخورد با اسید نازک شده و به مرور زمان باعث خرابی آن شود.

 

در خرید محلول دقت کنید که برای چه‌کاری می‌خواهید استفاده کنید. برای چربی‌ها و پسماند غذاها نیاز دارید یا برای باز کردن لوله‌های حمام جهت پاک کردن موهای زائد؟ در خرید آن دقت کنید و به‌اشتباه خرید نکنید.

قبل از استفاده از محلول‌ها باید بگوییم که استفاده از این محلول‌ها بسیار خطرناک هست و لازم هست تا موارد بهداشتی مانند دستکش, ماسک, عینک و هر چیزی که باعث شود محلول از راه تنفس و پوست به بدن شما برخورد نکند استفاده کنید. این مواد خیلی خطرناک هستند, در صورتی که با چشم شما تماس پیدا کردند, حتماً چشمتان را کامل بشویید و به چشم‌پزشک مراجعه کنید.

 

هنگامی‌که محلول را به‌اندازه کافی و نه زیادتر از حد مجاز در داخل لوله می‌ریزید باید به مدت چند دقیقه با توجه به توضیحات روی بسته‌بندی آن صبر کنید تا محلول کار خودش را انجام دهد. سپس شیر آب را باز کنید تا محلول به همراه فضولات از لوله ها خارج شود. سعی کنید از آب گرم و پر فشار برای این کار استفاده کنید.

مواقعی ممکن است نیاز به مواد جامد شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله باشد, برای استفاده از آن باید محلول را به اندازه کافی در درون دریچه فاضلاب بریزید و شیر آب را با فشار خیلی کم باز کنید تا آب به‌آرامی به داخل دریچه برود و با محلول جامد ترکیب شود. سپس مانند روش بالا لوله را پاک‌سازی کنید.

استفاده از اسید کلریک ۱۰% برای گرفتگی زیاد نسبتاً خوب هست, در این صورت با پمپ زدن مداوم, لوله را باز می‌کنیم.


جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب و توالت

• بهتر است در ظرف‌شویی آشپزخانه از توری‌های کوچک و حتی ساقی‌های هم‌اندازه با ظرف‌شویی آشپزخانه در درون ان استفاده کنید. تا حتی مواد ریز نیز به داخل لوله ها نرود.

• تفاله‌ها و مواد ریز را همیشه در یک سطل کوچک در کنار سینک بریزید و در آخر در سطل آشغال یا جایی که خودتان بهتر معین کرده‌اید قرار دهید.

• سعی کنید چربی‌ها و روغن‌های پس‌مانده و جامد را در داخل لوله‌های آشپزخانه نریزید. این مواد بعد از مدتی در داخل لوله ها و با برخورد به آب سرد و هوای سرد کاملاً به شکل جامد درمی‌آیند و تمیز کردن آن بسیار دشوار خواهد بود.

• سعی کنید هنگام تراشیدن موهای زائد در حمام حتماً آن‌ها را در داخل سطل زباله بریزید.

• دستمال‌های استفاده‌شده در داخل سرویس بهداشتی را داخل لوله ها نیندازید, بلکه در داخل سطل زباله بریزید.

• مواظب باشید تا ریزه‌های صابون و حتی شامپوها و مخصوصاً تیغ‌ها به داخل لوله های حمام نرود, که در این صورت باعث گرفتگی لوله حمام می‌شود.

• حتماً در بعضی‌اوقات با آب گرم پرفشار داخل لوله‌های حمام یا آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی بشویید.

 

منبع: رفع گرفتگی لوله پرتقال


موضوعات مرتبط: مقالات آموزشی

برچسب‌ها: ،


تاریخ : ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۳:۳۱ | نویسنده : پارمیتیس | نظرات (0)نظرات (0)
[ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By viablog.ir:.